יבוא רכב אישי באחריות

מה שיש בחו”ל אין בארץ, וסוכנות ‘4 גלגלים’ יכולה להגשים חלומות. היתרון הגדול ביבוא רכב אישי הוא חסכון של מאות אלפי שקלים ברכבי יוקרה בני 3 חודשים ומעלה ובעלי מד-אוץ של 1000 ק”מ לפחות (לרכבים של עד 5 טון). סוכנות ‘4 גלגלים’ מחזיקה ברשיון ‘Dealer’ – סחר רכב אמריקאי. ברשותנו ידע מצטבר של עשרים שנה בתחום היבוא ובכפוף לתקנים של NAFTA, שהם ראשי תיבות של: North American Free Trade Agreement. נציגי היבוא האישי של ‘4 גלגלים’ מכירים את תקנות משרד התחבורה ואת מגבלות היבוא לארץ של רכבים. בזכות החברות של הסוכנות ב- NAFTA, מאותר הרכב המבוקש ע”י הלקוח בשווקים שבארה”ב, קנדה, אירופה ומקסיקו.

על אף שדגמי רכבים שיש בחו”ל קיימים גם בארץ, על חבילת שידרוג איבזור שבארץ ניתן להגיע לתוספת תשלום של 100 אלף שקל, בחו”ל מדובר ברמת איבזור שהיא חלק מהרכב. מכירת הרכב מתבצעת בשקיפות מלאה כאשר הלקוח הוא זה שמבצע את עיסקת העברת הכסף לדילר בחו”ל, כאשר ‘4 גלגלים’ מייצגים את הלקוח, מלווים אותו בתהליך הרכישה ודואגים להביא את הרכב ארצה.

הרכבים בחו”ל עוברים “בדיקת מומחים” ע”י נציגי ‘4 גלגלים’ בחו”ל, ובכלל זאת נבדקים בקפדנות המערכות המכניות (מנוע, גיר, מכלולים וכיוב’) וכן המערכות החשמליות והמחשב של הרכב. אנשי היבוא האישי של ‘4 גלגלים’ ידאגו להובלה הימית, לשחרור מהמכס וידאגו להביא ללקוח את רכב חלומותיו שבקניה בארץ הוא היה צריך לשלם מעוד כמה עשרות ועד כמה מאות אלפי שקלים יותר, ממש כך.

כעת, כל מה שנותר, הוא להכנס לאזור היבוא האישי באתר ‘4 גלגלים’ ולבחור צבע. בשעה טובה.

יש לכם שאלה?

מחפשים רכב מסוים, יש לכם רכב שאתם רוצים למכור מתעניינים בתנאי המימון שלנו, צוות 4 גלגלים כאן בשבילכם