מכירת רכבים מיד ראשונה ובאחריות מלאה

“4 גלגלים” מכירת רכבים מיד שנייה באחיות מורחבת ובשקיפות מלאה כאשר הרכבים ברשותנו נבדקים בקפידה ומטופלים בחלפים מקוריים הנם סמל ושם דבר בענף הרכב מה שיבטיח בקניית רכבך שקט ,דוחות טיפולים לפי מפרט יצרן,תנאי פריסת תשלומים נוחה ומגוונת, וערנות מקסימלית לדרישתך.

כל רכב שנקנה בסוכנות ‘4 גלגלים’ יקבל חצי שנת אחריות על גיר ומנוע. אחריות היא התחייבות חד-משמעית של סוכנות ‘4 גלגלים’ לרכבים שנקנים ממנה. אחריות על רכבים נעה בתקופות של בין 3 חודשים ועד לשנתיים, הכל תלוי דגם, מודל, שנתון וקילומטראז’. בתקופת האחריות תדאג הסוכנות לפתור ללקוח כל בעיה שתצוץ לו ברכב בתחום האחריות מבלי לקבוע תור אלא בכל רגע נתון כמעט. צוות הסוכנות והמוסך ידאג לטפל בלקוח ובמידה ומדובר בתקלה בתחום האחריות ושהטיפול בה אורך מספר ימים, ‘4 גלגלים’ אף תדאג ללקוח לרכב חלופי

צוות הסוכנות יחסוך ללקוחות ‘4 גלגלים’ אשר קנו באמצעותה רכבים שהם תחת אחריות יצרן את הטירחה של קביעת תור לטיפולים השוטפים במוסכי היבואן ויעמדו טוב יותר על איכות הטיפול ברכב ותקינות העבודה. השקפת העולם של ‘4 גלגלים’ היא מתן מענה אמיתי לאחריות, כהוכחה לחוזקה של הסוכנות ואפשרות למימוש האחריות הניתנת. ‘4 גלגלים’ מאפשרת לעצמה את היכולת להעניק מסגרת אחריות כה מקיפה, בזכות האמון והידע שיש ל’4 גלגלים’ אודות הכשירות והרמה המיכנית הגבוהה של הרכבים הנמכרים על ידה לציבור.

יש לכם שאלה?

מחפשים רכב מסוים, יש לכם רכב שאתם רוצים למכור מתעניינים בתנאי המימון שלנו, צוות 4 גלגלים כאן בשבילכם